KEPENK SİSTEMLERİ

GALVANİZ KEPENK

Galvaniz kepenk sistemlerin de kullanılan santral motorlar da ağırlık içerde ki yaylara dağıtılarak motorun uzun ömürlü olması ön planda tutulmuştur. Galvaniz kepenk sistemlerinde manuel aparat aşağı da olduğu için elektrik kesintisinde kolay manuel açılım sağlar.

Alüminyum giriş kapıları sessiz ve hafif olması dolayısıyla sıkça kullanılan sistemdir. Ticari ve konut projelerinde güvenlik amacıyla kullanılmasının yanı sıra pencere ve garaj girişlerinde de kullanılmaktadır. Kaliteli ve sağlam profili, kaliteli alüminyumdan oluşmasının yanı sıra ithal motor tekniğine de sahiptir. Poliüretan dolgulu olarak alternatifi de bulunan alüminyum kepenkler, hafif olmasının yanında ısı ve ses yalıtımının olması tercih sebebidir.

Motor aksamı, sarım kutusu içinde bulunur ve böylece bakım gerektiren durumlarda rahatlıkla ulaşılabilir. Alüminyum kepenk kapının hareketleri ve durması nispeten yumuşak ve sessizdir; bu nedenle kapı korunmuş olacaktır. Radarlı giriş ve uzaktan kumanda sistemlerinin yanı sıra HGS ve OGS gibi geçiş sistemleri ile entegrasyonu mevcuttur.
Çoğunlukla dış mekanlarda ve garaj ve ticari bölümlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan galvaniz ve alüminyum kepenkler, uygulanacak bölge öncesinde ücretsiz keşif yapılarak özel olarak hazırladığımız tasarımlar ile projelerinize uygun olarak üretilmektedir.

ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir