TENTE SİSTEMLERİ

3

afsal diğer anlamı eklem olarak karşımıza çıkar. Birbirine geçebilen parçaların farklı şekilde açılmasını ve dönmesini sağlayan sistemler mafsallı tente olarak adlandırılır. Farklı tasarım ve renklerde üretilebilen bu tenteler, ayrıca birtakım özelliklere sahip olarak üretilir.

Mafsallı tente modelleri güneş ve rüzgar sensörlü üretilebilmelerinin yanında motorlu şekilde de üretilebilir. Üretim aşaması tamamen müşterinin istediğine bağlı olarak gerçekleştirilir. Ayrıca mafsallı tentelerin fonksiyonel olması açıp kapama sırasında kaybedilen zamanın önüne geçer. Ayrıca motorlu sistemler uzak kumandaya sahiptir ve kumanda ile kolayca açıp kapamak mümkündür.

Çift Açılımlı Tente modelimiz İhtiyaca göre bir tarafını açık olarak kullanabilirsiniz.2 Adet mafsallı tente ile oluşan bu sistemimiz aynı açılma özeliklerine sahiptir. Tente ayakları yere sabitlenebilir yada tekerlekli sistem yapılarak kapatılarak bir yere kaldırılabilir.. İki tente arası açık kalan kısım üstten alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun alt kısıma geçişini durdurur.İsteğe göre motorlu olarak  Kasetli Tente modelinden de uygulama yapılabilir.

Kamelya TenteÜstü Kapalı Ahşap ya da Demir Malzemeler ile Sabit ve De Monte Olarak İmalatı yapılan Kamelyanın Altın ada Oturma Gurubu bulundurabilir. bulunduğu alana göre : Kare, Dikdörtgen , Altıgen , Sekizgen şekilleri bulunan Yazın Gölgelenmek Kışın Yağmurdan korunmak için kullanılan bir üründür.

Yeni model Kasetli Tente şık tasarımı, kompakt kaset sistemi ile dış cephelere estetik katmaktadır.Kaset sistemi ,kumaş ve mekanizmanın doğa şartlarından tam korunmasını sağlayarak, bakım ve onarım ihtiyacını en aza indirgemektedir. Çalışma esası olarak; tente kumaşı , profil kasetin içinde saklanmaktadır. Bu sayede kumaşın uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.Bu kaset sistemi kapalı konumdayken de çok şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Konsepte uygun olarak seçeceğiniz  alüminyum ve kumaş tercihlerinizle, mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Zarif çizgileriyle görsel, sunacağı kullanım kolaylığı açısından işlevsel ihtiyacınızı karşılayacak kasetli tente sistemleri ile gölgenin ötesinde konfor yaşayabilirsiniz.

Körüklü tente tamamen kendi imalatımız olup makaralı sistemimizdir. Ne kadar açılacağı yan yüksekliği ile orantıdır. Daha çok ev balkonunda kullanılan bu tente sistemimizin amacı yan taraftan gelen güneş ve yağmuru kesme amacı ile kullanılır. Körüklü tente demir profil üzerine akrilik kumaş veya branda montajı ile işlemler tamamlanır. Körüklü tente Branda demir aksamı elektro statik toz boya ile boyanmaktadır. Körüklü tente sitemi akordiyon şeklinde olup kapandığı zaman küçük hacimli yer kaplayıp şık bir görüntü elde etmektedir. Körüklü tente kumaşı güneşe yağmura sıcağa karşı dayanıklı olup ithal kumaş tercih edildiğinde 5 yıl renk solmazlık bakımından garantisi bulunmaktadır. Körüklü tente uygulanacağı alan önceden keşif yapılarak en uygun tente modeli belirlenerek uygulaması yapılmaktadır. Ödeme seçenekleri isteğe göre peşin veya kredi kartı taksit seçenekleri bulunmaktadır. Sipariş alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde montaj yapılmaktadır.

Mega şemsiye pratik oluşu, taşınabilir olması ve geniş alanları (maksimum 26 m2) gölgelendirmesiyle tercih edilen bir üründür. Mega şemsiye, geniş kesit alüminyum profiller ile oluşturulan konstrüksiyon üzerine akrilik kumaş uygulanması ile imalatı yapılır ve açılır kapanır özelliğini konstrüksiyon içerisine yerleştirilen özel dişli mekanizma ile manüel olarak kolaylıkla sağlanır. Mega şemsiye, taşınabilir olma özelliği tekerlekli kasnak üzerine 4 adet 45’er kg ağırlığında mermer ile sağlanmaktadır. Bu ağırlıklar şemsiyenin rüzgarlı havalarda mukavemet göstermesine yardımcı olur. Mega şemsiye flanş aparatı sayesinde yere sabit olarak da montaj uygulaması yapılabilmektedir.

Wintent Tente, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır. Wintent tente pencerelerde gölgelik olarak ya da estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Wintent Tente, pencere kapalı iken, iç aksamını ve kumaşını hava şartlarına karşı tam koruma sağlar. Böylelikle dört mevsim boyunca ürünün mevsimlik bakım ihtiyacı en alt düzeye iner. Sistem 0 ile 180 derece arasında ayarlanarak gün ışığı kontrolü sağlanabilir.

Tente ihtiyacı olduğunda tasarım ve görünüşün ön plana çıktığı durumlarda en iyi seçenek karpuz tente modelleri olmaktadır. Bu tip tenteler pek çok farklı ortama uygulanabilmekte, farklı görsel tasarımlar oluşturulabilmektedir. Görselliğin yanında branda malzemesinden yapılan karpuz modeller hava koşullarından koruması açısından hem dayanıklı hem de fonksiyoneldir. Daha çok gölgelenme amacıyla kullanılsalar da bazı iç mekân dekorasyonlarında kullanılmaları mimari açıdan farklı bir tarz yaratılmasını sağlamakla birlikte karpuz tente malzemelerin kullanım alanlarını genişletmektedir. karpuz ismi verilen yuvarlak şişkince tente modellerinin hem imalatında ve projelendirilmesinde hem de kurulumunda kaliteli hizmetin adresidir. Firmayla iletişime geçmenizle birlikte teknik ekip ücretsiz keşif, sizin isteklerinizi de dinleyerek projelendirme yapmakta, ardından kurulumu gerçekleştirmektedir. Size de profesyonel bir ekiple çalışmış olmanın rahatlığını ve keyfini çıkarması kalmaktadır.

ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir